Wygodne zakupy przez Internet

0

Oszczędna perfumeria w Douglas

Perfumeria Douglas znana jest Polakom z tego, że od lat oferuje im wysokiej jakości perfumy oraz kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe do makijażu. Są to tylko oryginalne produkty, najlepszych światowych marek kosmetycznych i zapachowych. Robiąc zakupy w perfumerii internetowej można dodatkowo zyskać sporo na licznych rabatach i promocjach, które oferuje marka. Na przykład, w formularzu zamówienia wpisując kod rabatowy Douglas na pewny % od kwoty zamówienia istnieje możliwość zaoszczędzenia sporej sumy.

Dla osób zamawiających przez Internet, Douglas przygotował spore udogodnienia. Jeżeli zdecydujemy się na założenie konta na stronie, wówczas możemy śledzić historię swoich zamówień, a także etap, na jakim znajduje się zamówienie złożone niedawno. Ponadto, można również otrzymywać praktyczny newsletter ze wszystkimi aktualnymi promocjami i ofertami. Każda osoba, która dokona zamówienia przez Internet, ma możliwość wyboru trzech dowolnych próbek kosmetyków renomowanych marek. Dzięki temu, można wypróbować luksusowe kosmetyki całkowicie za darmo.

Przy zamówieniu powyżej 199 złotych, paczka dostarczana jest przez Douglas za darmo. Jeżeli klient nie jest zadowolony z dokonanych zakupów, może je w ciągu trzydziestu dni bezpłatnie zwrócić w najbliższej perfumerii Douglas w swoim mieście. Nie ponosi on z tego tytułu żadnych strat.

Dodatkowe oszczędności w Douglas dla stałych klientów

Douglas bardzo docenia swoich stałych klientów i umożliwia im założenie karty stałego klienta. Dzięki takiej karcie istnieje możliwość skorzystania z licznych promocji. Przede wszystkim, posiadacz karty na start otrzymuje bon o wartości 40 złotych, który może przeznaczyć na zakupy w sklepie. Ponadto, na karcie zbierane są cały czas punkty, które później wymienić można na kosmetyki lub bony podarunkowe. Dodatkowo, w dniu urodzin taka osoba otrzymuje 10% zniżki na całe swoje zakupy. Co jakiś czas pojawiają się również sezonowe promocje, na przykład produkty tygodnia w obniżonej cenie lub dodatkowe prezenty, na przykład kosmetyczki, ręczniki plażowe i inne. Można również otrzymać gratis próbki kosmetyków i ich miniaturki. Posiadacze karty stałego klienta są również zapraszani na imprezy dla VIP-ów, na których można skorzystać z dodatkowych zniżek i promocji. Warto zdecydować się więc na założenie takiej karty i korzystać ze zniżek. Dzięki newsletterowi żadna promocja nie powinna nas nigdy ominąć.

 

 

Комментировать новость

Оставить комментарий

Copyright © Рулента. Все права защищены. Наш ресурс может содержать материалы 18+.
Цитирование материалов издания "Рулента" разрешено только при указании активной ссылки на сайт ru-lenta.com
Редакция не несет ответственности за информацию в рекламных объявлениях и комментариях пользователей.